אודות

 
שמי רם צרפתי והינני עורך דין משנת 1994, בעלים ומנהל של משרד עורך דין בוטיק. המשרד, אשר נוסד בשנת 1994, מתמחה בביטוח, בנזיקין ובביטוח לאומי. למשרד יש סניפים בתל אביב ובמושב חירות. הינני מטפל באופן אישי בלקוחות המשרד, ובתוך כך מעניק ליווי ויחס אישי ומקצועי, תוך הכרת עניינו של הלקוח ומתן מענה לצורכיו.
 

למה לפנות למשרד בוטיק?

 
מאחר שמדובר במשרד בוטיק, כל לקוח מטופל באופן פרטני ואישי. התיק אינו עובר בין עורכי דין, מה שמאפשר הקפדה יתרה וירידה לפרטי העניין, תוך מתן ליווי אישי. בתוך כך, משרדי מקפיד לבחור את לקוחותיו, על מנת שאוכל להעניק לכל אחד מכם את השירות הטוב ביותר והאישי שלי, עם מלוא תשומת הלב הנדרשת לבעיה המשפטית שלכם. חשוב לי להקשיב ללקוח, להכיר את פרטי המקרה שלו לעומק, להעריך את סיכויי התיק ולשקף לו אותם מראש. במקרים שדורשים זאת, אני משתף פעולה עם מומחים רלוונטיים בתחום הנדרש ומתייעץ איתם. רק אם הם יכולים לעזור, אני מקבל את התיק ומנהל אותו מתחילתו ועד סופו.
 

קצת עליי

 
הינני בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת לסטר, אנגליה (1992). בשנת 1994 הצטרפתי כחבר ללשכת עורכי הדין בישראל. הינני מוסמך במשפטים, בעל תואר שני במשפט מסחרי מאוניברסיטת תל-אביב ומאוניברסיטת ברקלי שבארה"ב (2016). מלבד תפקידי כעורך דין, אני משמש כמגשר מוסמך ועוסק גם בגישור, כולל בתחום העסקי, ומייצג בגישורים מתחומי הביטוח, הנזיקין והמשפט המסחרי.

עם השנים עברתי השתלמויות מקצועיות בתחומי התמחותי. משרדי מנהל תביעות והגנות בכל בתי המשפט בארץ ובכל הערכאות.
 
צרו קשר עם המשרד לקבלת ייעוץ משפטי: 072-3267743.